KOMBINOVANÉ SAUNY

Kombinace dvou různých technologií bývá vždy obtížná, a to platí ve všech možných oborech. Kombinace různých druhů saun je ideálním výsledkem na zakázku, jak pro domácnost, tak i pro veřejný provoz.

VÝHODY KOMBINOVÁNÍ RŮZNÝCH DRUHŮ SAUN

Sauny se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a designem na světové úrovni, disponující těmi nejlepšími technologiemi. Takováto sauna dokáže poskytnout výjimečné vlastnosti klasické finské sauny s úžasnými výhodami infrakabin. Navíc je zde možnost přidání solné terapie.

Námi vyráběné sauny jsou vybavené speciálně vytvořenými technologickými řešeními, které dokážou nabídnout z vybraných saun právě to nejlepší. Nejčastěji dodáváme kombinaci infračervené sauny se saunou finskou. Takovéto sauny dokážou dosáhnout vždy požadovaného výsledku za různých situací. Ať už se jedná o dlouhodobý pobyt s přáteli, nebo rychlosaunování před odchodem do práce za chladného rána.

NEKOMPROMISNÍ KVALITA

Námi vyráběné sauny jsou dělané především pro zákazníka. Proto trváme na osobním přístupu. Požadovaný výsledek nemusí být vždy optimální, nebo uskutečnitelný. Dbáme však především na spokojenost zákazníků, a proto jsme vždy upřímní a včas navrhneme lepší kombinaci. Takto nalezené řešení je pro Vás to pravé. K výrobě používáme tradičně to nejlepší, co lze nabídnout. Od nejvyšší možné kvality výroby až po odolné ušlechtilé materiály.

Při saunování důsledně dodržujte bezpečnostní pokyny a poraďte se, před prvním saunováním, se svým lékařem. Saunování by mělo trvat tak dlouho, dokud je člověku příjemné. Nic nezkazíte zakoupením vhodných doplňků jako jsou osušky, metly, esenciální oleje, které saunování zpříjemní.